Leapsa#21

Pentru ca tot nu ma prea cunoașteti…

A

Age: 14

Allergic: la proști

Animals: mâțe

Actors: Jensen Ackles

B

Birthday/ Birthplace: 07.12.1997/ Targoviște

Best friends: Mirunica si Ale

Body part of an opposite sex: faceu`

Best feeling in the world: Atunci cand termini ceva la care ai muncit mult.

Best weather: însorit

Been on stage: Nu.

Belive in yourself: Indeed.

Belive in life on other planets: Da.

Belive in miracles: Nu pot sa zic daca cred sau nu, dar in multe situații sper la ele.

Belive in Satan: Aici sunt total deacord cu Miruna.

Belive in Santa: Cum sã nu, suntem cei mai buni prieteni.

Belive in ghosts: Da…de ce nu?

Belive in evolution: Da.

C

Candy: Normal ca da.

Color: Negru si albastru.

Chocolate/ Vanilla: Cioco

Chinese/ Mexican: wtf?

Cake or Pie: Cake!

Countries to visit: ããããã…cat mai multe, daca sa poate.

D

Day or night: Noaptea.

Danced: Like fuck.

E

Eyes: Caprui.

F

First crush: Da cine sa-și mai aduca aminte…

Full name: Andreea Alexandra Codreanu

First thought walking up: `Fuck…mai vreau sa dorm.`

Food: Pizza

G

Gratest fear: Pajanjenii.

Giver or taker: taker.

Good luck charms: Pentagrama si o brãțarã.

H

Hair color: saten închis.

Height: aprox.1.80

Happy: Da.

How do you want to die: Hmm…nu stiu, dar as vrea sa fie ceva cat mai putin dureros.

Hate: Aproape toate persoanele pe care le cunosc.

I

Ice cream: ❤ De ciocolata, va rog.

Instrument: Chitara electrica.

J

Jewelry: De argint.

K

Kids: La fel ca Mirunica: nu-i sufar.

Keep a journal: No way.

L

Love: James Hetfield(Metallica)

Letter: A

Love at first sight: Mda…cu prima ocazie.

M

Movie: The Crow, V for Vendetta

Mariage: I do not destroy my life.

McD or KFC: McD

N

Number of piercings: Din pacate 0…pana acum.

Number: 7

Nickname: Andrex, Zombie Babe, Sandman

O

One wish: Sa pot da timpul inapoi.

P

Place you`d like to live: In Londra cu Miruna.

Pepsi/Coke: Pepsi Twist

Questionnaries: Pro.

R

Reason to cry: Multe…

S

Song: Pfuu…Sunt multe melodii pe care as putea sa le postez, dar ca sa nu va sperii:


Shoe size: 40

Slept outside: Da.

Sing well: Like fuck.

Scientists need to invent: Vaccinul care sa te scape de orice boala.

T

Time for bed: 00:00

Thunderstorms: Like!

U

Understanding: In mare parte da.

V

Vegetable you hate: Dovlecel.

Vegeteble you love: Nici una…nu le urasc dar nici nu pot sa zic ca imi plac.

W

Weakness: Secret.

When you grow up: Intrebarea tipica la care de cand ma stiu raspund cu: Nu stiu!

Where do we go when we die: Purgatoriu.

Walk with a book on your head:ce intrebare e asta?…Da, logic.

X

X-rays: Ce-I cu ele?

Y

Year it is now:2012

Z

Zoo animal: Lei si tigri.

Zodial sign: Sagetetor.

Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: