Leapsa.

Daca tot sunt noua pe-aici,am zis ca na,poate vreti sa stiti ceva despre mine. 😀
A

Age: 15

Allergic: Nustiu exact.Praf..?

Animals: Unicornii

Actors: Keanu Reeves

B

Birthday/ Birthplace: 03.09.1997/ Taramul Fagaduintei,Targoviste.

Best friends: Stancia si Anculea. (Ioana si Anca,pe numele real.)

Body part of an opposite sex: Tre’ sa fiu draguta si sa spun ca fata.;;)

Best feeling in the world: Sa mananci dupa ce ai indurat o foame cruntaaa. Trec prin asta des. :))

Best weather: Aia de toamna/primavara. Frig,da’ nu chiar.

Been on stage: Nu.

Belive in yourself: Evident.

Belive in life on other planets: Poate.

Belive in miracles: Sometimes. :-??

Belive in Satan: El e BFF-u’ meu.Ne stim de cand ne jucam cu capu-n tarana.

Belive in Santa: Claro.

Belive in ghosts: Pshh. Uneori.

Belive in evolution: Da.

C

Candy: JHAJASJKA,DA.

Color: Turcoaz.

Chocolate/ Vanilla: Ciocolata FTW.

Chinese/ Mexican: Nu.

Cake or Pie: De ce ma puneti in situatia asta?!

Countries to visit: England,evident. Si Danemarca.

D

Day or night: Cam pe la apus.

Danced: Like fuck.

E

Eyes: Caprui.

F

First crush: Eram la gradinita,ce naiba.

Full name: Puscoiu Amelia Janina

First thought walking up: Yo,am scoala,sus.

Food: /:)

G

Gratest fear: Pajanjenii.

Giver or taker: Both.

Good luck charms: Brataraa si penele de la Laurentiu si Bali.

H

Hair color: Saten.

Height: 1.60 ;;)

Happy: Da.

How do you want to die: Fara durere,ca eu mor.
Hate: Depinde cum ma trezesc.

I

Ice cream: JOE.
Instrument: Mandolina. Clar.

J

Jewelry: Ce-mi sare-n ochi,nu prefer nimic.

K

Kids: Sunt draguti cat se tarasc si nu vorbesc.Dup’aia,adios mishamigos.

Keep a journal: Sunt un fail la asa ceva.

L

Love: Balauru’, BADUMTSS.

Letter: A

Love at first sight: Hihi.;;)

M

Movie: Constantine.

Mariage: Evident.

McD or KFC: /:) McD!!!

N

Number of piercings: …0.

Number: 3.

Nickname: Amisor.(se pune,da?)

O

One wish: Sa ma fucking teleportez.

P

Place you`d like to live: Sibiu.

Pepsi/Coke: Coke.

Questionnaries: Pro.

R

Reason to cry: PHAHAHAHAHAHAHA, atat de multe.
S

Song: http://www.youtube.com/watch?v=7aUamCu_T24
Sustinere pentru baietii aicea.

 
Shoe size: 38.

Slept outside: Da.

Sing well: Sigur..rrr.

Scientists need to invent: Meh,nustu.

T

Time for bed: 12-1,cam pe-acolo,

Thunderstorms: YES!!

U

Understanding: Pretty much.

V

Vegetable you hate: Spanac.

Vegeteble you love: ARDEI ROSU.

W

Weakness: 🙂

When you grow up: :-??

Where do we go when we die: Io nu mor.

Walk with a book on your head: Yup.

X

X-rays: X-man.

Y

Year it is now: 2012

Z

Zoo animal: MAIMUTELE.

Zodial sign: Fecioara. 😀

Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: