Leapsa it’s all about me

A

Age: fac 15 in noiembrie

Allergic: praf

Animals: cainii

Actors: matt bomer

B

Birthday/ Birthplace: 22.11.2012  TVG

Best friends:  miruna si andreea

Body part of an opposite sex: nuj

Best feeling in the world:

Best weather: primavara

Been on stage: nu

Belive in yourself: evident

Belive in life on other planets: depinde de starea mea de spirit

Belive in miracles: din nou…depinde de starea mea de spirit

Belive in Satan: cum sa nu cred in Lucica

Belive in ghosts: uneori

Belive in evolution: logic

C

Candy: da

Color: albastru

Chocolate/ Vanilla: cioco

Chinese/ Mexican: –

Cake or Pie: pie

Countries to visit: aproape toata europa

D

Day or night: noapte

Danced: ca naiba

E

Eyes: caprui

F

First crush: un baiat din TGV

Full name: iliescu alexandra ioana

First thought walking up: fir-ar, tre’ sa ma ridic din pat!

Food: /:)

G

Gratest fear: serpii

Giver or taker: both

Good luck charms: bratara

H

Hair color: brunet

Height: 1.70

Happy: da

How do you want to die: fara durere
Hate: multe

I

Ice cream: NIRVANA si KIT KAT
Instrument: pianul

J

Jewelry: nu pot alege

K

Kids: imi sunt indiferenti

Keep a journal: nu

L

Love: JACE

Letter: a

Love at first sight: :))

M

Movie: the crow

Mariage: indeed

McD or KFC: KFC

N

Number of piercings:  zero

Number: 8

Nickname: aaale

O

One wish: doar una?? nu-i corect

P

Place you`d like to live:  londra

Pepsi/Coke: coke

Questionnaries:  pro

R

Reason to cry: am o gramada
S

Song: the pretty reckless – only you
Shoe size: 40

Slept outside: yup

Sing well: as vrea eu

Scientists need to invent: multe, dar eu imi doresc sa scoatamai repede pe piata teleportarea

T

Time for bed:  cand mi-e somn

Thunderstorms: of course!

U

Understanding: destul de intelegatoare

V

Vegetable you hate:  spanacul

Vegeteble you love: CASTRAVETELE

W

Weakness:  gadilatul

When you grow up:  ???????????? nu stiu

Where do we go when we die:  purgatoriu

Walk with a book on your head: daps

X

X-rays:  X

Y

Year it is now: 2012

Z

Zoo animal: leii sau trigrii.. .

Zodial sign:  scorpion

Anunțuri

3 răspunsuri to “Leapsa it’s all about me”

  1. imi pare bine sa citesc si altceva, ceva nou sa aflu despreautoarea acestui blog si prin prima realitatii nu doar a cartilor

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: